Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Med portabla moduler kan du anpassa och bygga loungegruppen du alltid drömt om! Den här hörndelen tillhör serien Copacabana och är i vit aluminium med mjuka grå dynor för extra komfort. Med hjälp av den här modulen kan du skräddarsy din soffgrupp efter smak och utrymme. Här tillsammans med soffbordet i samma serie. Bordsskivan är i grå sprayglass och underredet i vit aluminium för att matcha soffan. Anpassa efter just din uteplats!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/222 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord färg | Grå, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/222 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord färg | Grå, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |