Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Soffgrupp i en rak, modern och stilren design som kommer passa perfekt till din uteplats. Soffgruppen består av en soffa som går att göra till en hörnsoffa, eller likt en soffa med två tillhörande fåtöljer. Till soffan medföljer ett sofbbord i serien Brasilia. Grå mjuka och väl tilltagna dynor ingår. Skapa något snyggt med gott om plats för umgänge!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Brasilia, Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/222 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Brasilia, Copacabana |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 65 cm |
| Soffa bredd | 222/222 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 110 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Tyg material | Polyester |