Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Introducerar stolt vår Davao soffgrupp – den perfekta lösningen för att föra komfort och elegans till ditt utomhusutrymme. Davao soffgruppen är en del av vår Venture Home-kollektion, och den är skapad med en passion för utomhuslivet och ett öga för enkelhet och stil.
Denna smakfulla soffgrupp kommer komplett med en rymlig tvåsits soffa, två bekväma stolar och ett praktiskt bord för att skapa den perfekta platsen för social samvaro och avkoppling. Vi vill att din tid utomhus ska vara så bekväm som möjligt, så vi inkluderar även sju mjuka dynor för att öka din komfort.
Davao soffgrupp har en tidlös färgsättning med brun ram och gråa dynor, vilket gör den till en mångsidig och smakfull komplettering till din utomhusinredning. Produkten är utformad med tanke på flexibilitet och enkel flyttbarhet. Oavsett om du vill förändra din utomhuslayout eller behöver flytta möblerna, så är Davao smidig och praktisk.
Skapa en varm och välkomnande atmosfär på din terrass, altan eller i trädgården med Davao soffgrupp. Med Davao soffgrupp kan du uppleva komfort och elegans varje gång du går utomhus.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Davao |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Grå |
| Soffa höjd | 73 cm |
| Soffa bredd | 133 cm |
| Soffa djup | 73 cm |
| Soffa färg | Brun, Grå |
| Soffa material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Fåtölj höjd | 73 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 73 cm |
| Fåtölj färg | Brun, Grå |
| Fåtölj material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord diameter | 70 cm |
| Bord färg | Grå |
| Bord material | Glas, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Davao |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Grå |
| Soffa höjd | 73 cm |
| Soffa bredd | 133 cm |
| Soffa djup | 73 cm |
| Soffa färg | Brun, Grå |
| Soffa material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Fåtölj höjd | 73 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 73 cm |
| Fåtölj färg | Brun, Grå |
| Fåtölj material | Polyester, Polyesterrep, Stål |
| Bord höjd | 40 cm |
| Bord diameter | 70 cm |
| Bord färg | Grå |
| Bord material | Glas, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |