Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Loungegrupp Ella, en inbjudande möbelgrupp med inriktning på komfort tillverkat i stark och tålig naturrotting – passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade sittdynor. Det tillkommer även ett rektangulärt soffbord som har en stilren bordsskiva av glas och en mindre hylla perfekt för avlastning. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär och skapar ett varmt blickfång.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ella |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur, Transparent, Vit |
| Soffa höjd | 95 cm |
| Soffa bredd | 110 cm |
| Soffa djup | 86 cm |
| Soffa färg | Natur, Vit |
| Soffa material | Polyester, Rotting |
| Fåtölj höjd | 95 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 86 cm |
| Fåtölj färg | Natur, Vit |
| Fåtölj material | Polyester, Rotting |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 56 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Glas, Rotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ella |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur, Transparent, Vit |
| Soffa höjd | 95 cm |
| Soffa bredd | 110 cm |
| Soffa djup | 86 cm |
| Soffa färg | Natur, Vit |
| Soffa material | Polyester, Rotting |
| Fåtölj höjd | 95 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 86 cm |
| Fåtölj färg | Natur, Vit |
| Fåtölj material | Polyester, Rotting |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 56 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Glas, Rotting |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |