Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Knock skapar ett inbjudande blickfång till din uteplats! En modern mångsidig soffgrupp i svart konstrotting som passar utmärkt både till altanen eller uterummet. Soffgruppen består av en tresits soffa, två karmfåtöljer samt två pallar, inklusive gråa pickerade mjuka dynor samt ett rektangulärt matbord med en bordsskiva av svart glas. Lättare montering krävs. Tips: pallarna kan användas som extra sittplats eller som fotpall till fåtöljerna eller soffan.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Knock |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 75 cm |
| Soffa bredd | 158 cm |
| Soffa djup | 69 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 75 cm |
| Fåtölj bredd | 60 cm |
| Fåtölj djup | 69 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 68 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Knock |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 75 cm |
| Soffa bredd | 158 cm |
| Soffa djup | 69 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 75 cm |
| Fåtölj bredd | 60 cm |
| Fåtölj djup | 69 cm |
| Fåtölj färg | Grå, Svart |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Bord höjd | 68 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |