Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa en charmig mittpunkt på uteplatsen att samla nära och kära kring i sommar! Mexico är en vackert matchande, modern soffgrupp i stilrent utförande och iögonfallande design. Hörnsoffan är tillverkad i vit pulverlackerad metallstomme och har integrerade armstöd med läckra teakdetaljer. Mjuka grå dynor inkluderas samt ett lågt soffbord med ett underrede i vit pulverlackerad metall och en bordsskiva i teak. En soffgrupp som garanterat kommer göra succé varma sommarkvällar!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mexico |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 233/233 cm |
| Soffa djup | 54 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 43 cm |
| Bord bredd | 80 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aluminium, Teak |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Teak |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Mexico |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 76 cm |
| Soffa bredd | 233/233 cm |
| Soffa djup | 54 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium, Polyester, Skum |
| Bord höjd | 43 cm |
| Bord bredd | 80 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Natur, Vit |
| Bord material | Aluminium, Teak |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Teak |
| Tyg material | Polyester |