Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Stilren, smart och slitstark – en perfekt soffgrupp till uteplatsen i sommar! Odense är en klassisk och enkel hörngrupp i läcker lounge-design med en svart stomme i aluminium och grå toppskiva i polywood. På vardera sida av soffan finns små ”sidobord”, perfekt för extra avlastningsyta. Soffgruppen lämpar sig för utomhusbruk och passar lika bra ute i trädgården som i hörnet på altanen. Grå dynor ingår som gör gruppen lika snygg som bekväm!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Odense |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 67 cm |
| Soffa bredd | 239/239 cm |
| Soffa djup | 66,5 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 90 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Grå, Svart |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 1,4 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Aintwood (träkomposit) |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Odense |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Soffa höjd | 67 cm |
| Soffa bredd | 239/239 cm |
| Soffa djup | 66,5 cm |
| Soffa färg | Grå, Svart |
| Soffa material | Aluminium |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 90 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Grå, Svart |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 1,4 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Aintwood (träkomposit) |
| Tyg material | Polyester |