Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Ortigia är en elegant möbelgrupp som kombinerar komfort och stil, perfekt för både uteplatsen och vardagsrummet. Gruppen består av två fåtöljer, en soffa och ett bord med en stilren glasskiva. Ramen är tillverkad i svartlackad metall, vilket ger en modern och robust känsla.
Dynorna är klädda i beige polyester, som inte bara är bekväma utan också tåliga och lättskötta. Sitsarna är designade i trendig rotting, vilket tillför en naturlig och sofistikerad touch. Bordets glasskiva kompletterar designen och ger en praktisk yta för fika, böcker eller dekorationer.
Ortigia är den perfekta möbelgruppen för att skapa en inbjudande atmosfär, oavsett om du vill njuta av en lugn stund eller umgås med vänner och familj.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ortigia |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur, Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 142 cm |
| Soffa djup | 71,5 cm |
| Soffa färg | Natur |
| Soffa material | Stål |
| Fåtölj höjd | 72 cm |
| Fåtölj bredd | 68 cm |
| Fåtölj djup | 71 cm |
| Fåtölj färg | Natur |
| Fåtölj material | Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 95 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ortigia |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur, Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 142 cm |
| Soffa djup | 71,5 cm |
| Soffa färg | Natur |
| Soffa material | Stål |
| Fåtölj höjd | 72 cm |
| Fåtölj bredd | 68 cm |
| Fåtölj djup | 71 cm |
| Fåtölj färg | Natur |
| Fåtölj material | Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 95 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |