Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Modern stilren soffgrupp med en hörnsoffa till uteplatsen eller altanen. Tillverkad i vit pulverlackerad metall stomme med integrerade armstöd. Inklusive mjuka grå dynor och ett lågt soffbord i glas med ett granitutförande. Lättare montering krävs.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Salvador |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 69 cm |
| Soffa bredd | 190/179 cm |
| Soffa djup | 60 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 60 cm |
| Bord färg | Grå, Vit |
| Bord material | Aluminium, Stenkomposit |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Stenkomposit |
| Ben färg | Vit |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Salvador |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 69 cm |
| Soffa bredd | 190/179 cm |
| Soffa djup | 60 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium |
| Bord höjd | 35 cm |
| Bord bredd | 60 cm |
| Bord längd | 60 cm |
| Bord färg | Grå, Vit |
| Bord material | Aluminium, Stenkomposit |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Stenkomposit |
| Ben färg | Vit |
| Tyg material | Polyester |