Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Sopot soffgrupp kombinerar stilren design med hög komfort – skapa den perfekta stämningen på din altan i sommar! Två Sits-soffan och fåtöljerna har raka nordiska former med stomme av svart stål och ett matchande soffbord ingår. Möblera uteplatsen med en inbjudande soffgrupp och få den klockrena loungegruppen.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Sopot |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Soffa höjd | 74 cm |
| Soffa bredd | 146 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa material | Stål |
| Fåtölj höjd | 74 cm |
| Fåtölj bredd | 72 cm |
| Fåtölj djup | 74 cm |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Stål |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Sopot |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Soffa höjd | 74 cm |
| Soffa bredd | 146 cm |
| Soffa djup | 74 cm |
| Soffa material | Stål |
| Fåtölj höjd | 74 cm |
| Fåtölj bredd | 72 cm |
| Fåtölj djup | 74 cm |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 100 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Stål |
| Tyg material | Polyester |