Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa en modern och bekväm loungemiljö med Thassos soffgrupp i beige. Gruppen består av en rymlig soffa, två fåtöljer och ett stilrent bord, vilket gör den till en komplett lösning för avkoppling och sociala stunder på altanen, terrassen eller i trädgården.
De mjuka dynorna i beige ger hög komfort och inbjuder till långa stunder av avkoppling, medan den öppna designen med smala ramar ger ett lätt och modernt uttryck. Bordets enkla design kompletterar helheten och erbjuder en praktisk yta för kaffe, dryck eller dekorativa detaljer.
Med Thassos soffgrupp får du en elegant kombination av komfort, funktion och stil – en möbelgrupp som höjer upplevelsen av din utomhusmiljö.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Thassos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Grå |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 128 cm |
| Soffa djup | 78 cm |
| Soffa färg | Beige, Grå |
| Soffa material | Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 72 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 78 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Grå |
| Fåtölj material | Skum, Stål |
| Bord höjd | 38 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Beige, Grå |
| Bord material | Glas, Stål |
| Bordsskiva färg | Beige |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Thassos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Grå |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 128 cm |
| Soffa djup | 78 cm |
| Soffa färg | Beige, Grå |
| Soffa material | Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 72 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 78 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Grå |
| Fåtölj material | Skum, Stål |
| Bord höjd | 38 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord färg | Beige, Grå |
| Bord material | Glas, Stål |
| Bordsskiva färg | Beige |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |