Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Virya Lounge set är en skön och snygg grupp i vit aluminium med tillhörande bord med en toppskiva i glas. Slitstarka dynor i grått ingår och gruppen rymmer totalt 4 sittande gäster. Bordets mått: 120x55x45,5 cm. Soffans mått: 77×72 cm. Sittmått: 60/133x65x34 cm. Enklare montering krävs.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Virya |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 77 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj färg | Grå, Vit |
| Fåtölj material | Aluminium, Polyester, Polyesterrep |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord material | Aluminium, Glas |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Matt glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Virya |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Grå, Vit |
| Soffa höjd | 72 cm |
| Soffa bredd | 150 cm |
| Soffa djup | 77 cm |
| Soffa färg | Grå, Vit |
| Soffa material | Aluminium |
| Fåtölj färg | Grå, Vit |
| Fåtölj material | Aluminium, Polyester, Polyesterrep |
| Bord höjd | 46 cm |
| Bord bredd | 55 cm |
| Bord längd | 120 cm |
| Bord material | Aluminium, Glas |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Grå |
| Bordsskiva material | Matt glas |
| Tyg material | Polyester |