Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Wera är vår vackra soffgrupp i ett klassiskt utförande tillverkad i stark och tålig naturrotting med lasyr som behåller rottingens karaktär – passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade dynor samt ett runt cafébord med en bordsskiva av glas och en mindre avlastningshylla. Som extra touch är bindningarna i en avvikande nyans. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. En tidlös möbelgrupp som drar blickarna till sig i sommar!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Wera |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Mörk valnöt, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 71 cm |
| Soffa bredd | 115 cm |
| Soffa djup | 68 cm |
| Soffa färg | Mörk valnöt, Vit |
| Soffa material | Polyester, Rotting |
| Fåtölj höjd | 71 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 68 cm |
| Fåtölj färg | Mörk valnöt, Vit |
| Fåtölj material | Polyester, Rotting |
| Bord höjd | 55 cm |
| Bord diameter | 55 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Glas, Rotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Mörk valnöt |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Wera |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Mörk valnöt, Natur, Vit |
| Soffa höjd | 71 cm |
| Soffa bredd | 115 cm |
| Soffa djup | 68 cm |
| Soffa färg | Mörk valnöt, Vit |
| Soffa material | Polyester, Rotting |
| Fåtölj höjd | 71 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 68 cm |
| Fåtölj färg | Mörk valnöt, Vit |
| Fåtölj material | Polyester, Rotting |
| Bord höjd | 55 cm |
| Bord diameter | 55 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Glas, Rotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Mörk valnöt |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |