Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Zakynthos soffgrupp med brun stomme och beige dynor är en stilfull och bekväm möbelgrupp som förvandlar uteplatsen till en inbjudande oas. Gruppen består av en soffa, två fåtöljer och ett matchande bord med glasskiva – allt i en modern design som kombinerar elegans med praktisk funktion. De mjuka dynorna i beige skapar en varm kontrast mot den bruna stommen och ger en harmonisk känsla som passar perfekt för både avslappning och umgänge. Zakynthos soffgrupp är det självklara valet för dig som vill förena komfort med tidlös design.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Zakynthos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Transparent |
| Soffa höjd | 85 cm |
| Soffa bredd | 118 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Brun |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fåtölj höjd | 85 cm |
| Fåtölj bredd | 63 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Brun |
| Fåtölj material | Konstrotting, Skum, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Brun, Transparent |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Brun |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Zakynthos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Transparent |
| Soffa höjd | 85 cm |
| Soffa bredd | 118 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Brun |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fåtölj höjd | 85 cm |
| Fåtölj bredd | 63 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Brun |
| Fåtölj material | Konstrotting, Skum, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Brun, Transparent |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Brun |
| Tyg material | Polyester |