Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Zakynthos soffgrupp är en stilren och modern möbelgrupp som skapar en avslappnad känsla på uteplatsen. Gruppen består av en soffa, två fåtöljer och ett matchande bord i en elegant svart design med bekväma mörkgrå dynor. Den luftiga konstruktionen ger ett lätt och modernt uttryck, samtidigt som dynorna gör att du sitter skönt under både korta och långa stunder. Zakynthos soffgrupp är det perfekta valet för dig som vill kombinera komfort med trendig design i trädgården eller på altanen.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Zakynthos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 85 cm |
| Soffa bredd | 118 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fåtölj höjd | 85 cm |
| Fåtölj bredd | 63 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Konstrotting, Skum, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Svart, Transparent |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Zakynthos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Svart, Transparent |
| Soffa höjd | 85 cm |
| Soffa bredd | 118 cm |
| Soffa djup | 70 cm |
| Soffa färg | Beige, Svart |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fåtölj höjd | 85 cm |
| Fåtölj bredd | 63 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Svart |
| Fåtölj material | Konstrotting, Skum, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 80 cm |
| Bord färg | Svart, Transparent |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |