Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Ithaka loungegrupp är en elegant möbelgrupp som kombinerar komfort och modern design. Med sin dova gröna stomme och mjuka beige dynor skapas en harmonisk och inbjudande känsla som gör gruppen till en naturlig samlingspunkt på uteplatsen eller balkongen. De bekväma loungestolarna är utformade för avslappning och kompletteras med ett praktiskt sidobord för kaffe, dryck eller små detaljer. Ithaka loungegrupp är det perfekta valet för dig som vill ha en stilfull och bekväm plats att njuta av sommaren.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ithaka |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Grön, Natur |
| Fåtölj höjd | 93 cm |
| Fåtölj bredd | 73,5 cm |
| Fåtölj djup | 100 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Grön, Natur |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord diameter | 45 cm |
| Bord färg | Grön |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Grön |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ithaka |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Grön, Natur |
| Fåtölj höjd | 93 cm |
| Fåtölj bredd | 73,5 cm |
| Fåtölj djup | 100 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Grön, Natur |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord diameter | 45 cm |
| Bord färg | Grön |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Grön |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester |
| Tyg material | Polyester |