Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Ithaka loungegrupp är en modern och inbjudande möbelgrupp som kombinerar stil och komfort. Med sin svarta ram och mjuka beiga dynor får gruppen ett elegant uttryck som passar perfekt på uteplatsen, balkongen eller i trädgården. De generöst stoppade stolarna är utformade för avkoppling och gör det enkelt att luta sig tillbaka och njuta. Det lilla bordet i mitten blir en praktisk yta för kaffe, böcker eller sommarens drinkar. Ithaka loungegrupp är det perfekta valet för dig som vill skapa en avslappnad och stilfull plats för umgänge och vila.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ithaka |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur, Svart |
| Fåtölj höjd | 93 cm |
| Fåtölj bredd | 73,5 cm |
| Fåtölj djup | 100 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Natur, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord diameter | 45 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ithaka |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Beige, Natur, Svart |
| Fåtölj höjd | 93 cm |
| Fåtölj bredd | 73,5 cm |
| Fåtölj djup | 100 cm |
| Fåtölj färg | Beige, Natur, Svart |
| Fåtölj material | Polyester, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord diameter | 45 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Svart |
| Tyg material | Polyester |