Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Hemma på balkongen eller ute vid poolen, våra smakfulla solstolar i serien Little John tillsammans med vårt nätta sidobord Chania passar in i de flesta miljöer. Stolarna är tillverkade i ett slitstarkt repmaterial som i en kombination med akacia ger gruppen en ombonad och inbjudande känsla. Ryggstödet på stolarna är justerbart.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Acacia, Little John |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Natur, Svart |
| Stol höjd | 35 cm |
| Stol bredd | 200 cm |
| Stol djup | 73 cm |
| Stol färg | Natur, Svart |
| Stol material | Akacia, Polyesterrep |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord diameter | 40 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Acacia, Little John |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Natur, Svart |
| Stol höjd | 35 cm |
| Stol bredd | 200 cm |
| Stol djup | 73 cm |
| Stol färg | Natur, Svart |
| Stol material | Akacia, Polyesterrep |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord diameter | 40 cm |
| Bord färg | Natur |
| Bord material | Akacia |
| Bordsskiva tjocklek | 1,5 cm |
| Bordsskiva färg | Natur |
| Bordsskiva material | Akacia |