Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Skapa den perfekta atmosfären på uteplatsen i sommar! Den här inbjudande soffgruppen består av två fåtöljer med fotpallar, ett mindre bord och mjuka svarta dynor – allt tillverkat i tidlös svart konstrotting och slitstarkt tyg. Här erbjuds du den klockrena kombinationen av lyxig design och hög komfort – njut av en bekväm tid i sommar!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Quad |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 160 kg |
| Färg | Svart |
| Fåtölj höjd | 64 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 63 cm |
| Fåtölj material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fotpall höjd | 32 cm |
| Fotpall bredd | 55 cm |
| Fotpall djup | 55 cm |
| Bord höjd | 51 cm |
| Bord bredd | 42 cm |
| Bord längd | 63 cm |
| Bord material | Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva material | Konstrotting |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Quad |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 160 kg |
| Färg | Svart |
| Fåtölj höjd | 64 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 63 cm |
| Fåtölj material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fotpall höjd | 32 cm |
| Fotpall bredd | 55 cm |
| Fotpall djup | 55 cm |
| Bord höjd | 51 cm |
| Bord bredd | 42 cm |
| Bord längd | 63 cm |
| Bord material | Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 3 cm |
| Bordsskiva material | Konstrotting |
| Tyg material | Polyester |