Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Viga, vårt stilrena balkongset i modern design som passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av två karmfåtöljer med en svart ramställning i pulverlackerad metall samt rygg och sits designat i ett stilrent nätt mönster av svart naturrotting. Inklusive vita dynor och ett soffbord med detaljer i svart naturrotting och en bordsskiva av glas. Möblera uteplatsen med ett balkongset som garanterat kommer förlänga de sena sommarkvällarna tillsammans med nära och kära!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Viga |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Svart, Vit |
| Fåtölj höjd | 81 cm |
| Fåtölj bredd | 60 cm |
| Fåtölj djup | 63 cm |
| Fåtölj färg | Svart, Vit |
| Fåtölj material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 41 cm |
| Bord diameter | 40 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Viga |
| Dyna ingår | Ja |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Svart, Vit |
| Fåtölj höjd | 81 cm |
| Fåtölj bredd | 60 cm |
| Fåtölj djup | 63 cm |
| Fåtölj färg | Svart, Vit |
| Fåtölj material | Fiber, Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 41 cm |
| Bord diameter | 40 cm |
| Bord färg | Svart |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva färg | Svart |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |