Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Zakynthos Lounge Set i brun nyans är en stilren och bekväm möbelgrupp som bjuder in till avkoppling. Setet består av två fåtöljer med mjuka dynor, två matchande fotpallar samt ett litet bord med glasskiva – perfekt för att skapa en harmonisk loungemiljö på altanen, i trädgården eller vid poolen. Den bruna stommen tillsammans med de mjuka dynorna ger en varm och elegant känsla som enkelt smälter in i olika utomhusmiljöer. Zakynthos Lounge Set är det perfekta valet för dig som vill kombinera komfort med modern design.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Zakynthos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Transparent |
| Fåtölj höjd | 85 cm |
| Fåtölj bredd | 63 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Brun |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fotpall höjd | 40 cm |
| Fotpall bredd | 60 cm |
| Fotpall djup | 49 cm |
| Fotpall färg | Brun |
| Fotpall material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 45 cm |
| Bord färg | Brun, Transparent |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Brun |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Zakynthos |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Transparent |
| Fåtölj höjd | 85 cm |
| Fåtölj bredd | 63 cm |
| Fåtölj djup | 70 cm |
| Fåtölj färg | Brun |
| Fåtölj material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Fotpall höjd | 40 cm |
| Fotpall bredd | 60 cm |
| Fotpall djup | 49 cm |
| Fotpall färg | Brun |
| Fotpall material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 45 cm |
| Bord bredd | 45 cm |
| Bord längd | 45 cm |
| Bord färg | Brun, Transparent |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva färg | Transparent |
| Bordsskiva material | Glas |
| Sits material | Polyester |
| Ben färg | Brun |
| Tyg material | Polyester |