Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Den här hammocken erbjuder dig en rofylld och bekväm plats som du kan avnjuta i trädgården. Culasi har en inbjudande utformning och trendig design med en sits i grått polyester- och bomullstyg. De slitstarka repen hålls uppe av en dekorativ träpinne som blir en snygg detalj i blickfånget. Här kan du gunga och njuta av stillsam egentid!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:7 april – 15 april
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Culasi |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 50 cm |
| Sittbredd | 100 cm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Grå |
| Material | Bomull, Polyester, Trä |
| Sits material | Bomull, Polyester |
| Tyg material | Bomull, Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Culasi |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 50 cm |
| Sittbredd | 100 cm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Grå |
| Material | Bomull, Polyester, Trä |
| Sits material | Bomull, Polyester |
| Tyg material | Bomull, Polyester |