Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Hamtic är en elegant hängstol i vit design med mjuka dynor som ingår.
Den korgformade utformningen och de slitstarka repen skapar en bekväm och stilfull plats för avkoppling i trädgården eller på uteplatsen.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:30 maj – 7 juni
Hamtic är en modern och inbjudande hängstol som ger din uteplats en ljus och harmonisk känsla. Den dekorativa korgdesignen tillsammans med de vita repen skapar ett luftigt och elegant uttryck som passar perfekt i både moderna och klassiska utomhusmiljöer.
Den mjuka sitsen är tillverkad i en kombination av bomull och polyester som ger både komfort och slitstyrka. De fluffiga dynorna som ingår gör stolen extra behaglig och skapar en ombonad plats där du kan koppla av under långa sommardagar.
Den hängande konstruktionen ger en lätt svävande känsla som gör varje stund mer avslappnande. Hamtic fungerar lika bra på altanen som i trädgården och blir snabbt en naturlig favoritplats för vila, läsning eller lugna stunder i solen.
Med sin stilrena vita färgsättning fungerar hängstolen dessutom som en dekorativ detalj som lyfter hela utomhusmiljön.
Fördelar
Skötselråd (bomull, polyester & skum)
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Hamtic |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 90 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 60 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Vikt | 5 kg |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Bomull, Polyester, Skum |
| Sits material | Bomull, Polyester |
| Tyg material | Polyester |
Hamtic är en modern och inbjudande hängstol som ger din uteplats en ljus och harmonisk känsla. Den dekorativa korgdesignen tillsammans med de vita repen skapar ett luftigt och elegant uttryck som passar perfekt i både moderna och klassiska utomhusmiljöer.
Den mjuka sitsen är tillverkad i en kombination av bomull och polyester som ger både komfort och slitstyrka. De fluffiga dynorna som ingår gör stolen extra behaglig och skapar en ombonad plats där du kan koppla av under långa sommardagar.
Den hängande konstruktionen ger en lätt svävande känsla som gör varje stund mer avslappnande. Hamtic fungerar lika bra på altanen som i trädgården och blir snabbt en naturlig favoritplats för vila, läsning eller lugna stunder i solen.
Med sin stilrena vita färgsättning fungerar hängstolen dessutom som en dekorativ detalj som lyfter hela utomhusmiljön.
Fördelar
Skötselråd (bomull, polyester & skum)
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Hamtic |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 90 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 60 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Vikt | 5 kg |
| Maxbelastning | 120 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Bomull, Polyester, Skum |
| Sits material | Bomull, Polyester |
| Tyg material | Polyester |