Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Luta dig tillbaka och njut av en härlig stund i solen tillsammans med nära och kära! Vår klassiska och tidlösa bänk i teak från serien GHANA passar såväl den lilla uteplatsen som på den stora terassen, eller varför inte på bryggan vid vattnet. Bänken är lätt att fälla ihop och med sitt klassiska utförande kombineras den enkelt med övrigt möblemang!
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ghana |
| Hopfällbar | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Höjd | 89 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 100 cm |
| Sittdjup | 36,5 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Maxbelastning | 200 kg |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Ghana |
| Hopfällbar | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Höjd | 89 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 100 cm |
| Sittdjup | 36,5 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Maxbelastning | 200 kg |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |