Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Det perfekta cafébordet för sommarens frukostar eller soliga fikastunder. Bohol är ett ovalt litet cafébord i stilrent teak. Lika praktisk som iögonfallande ger bordet ett inbjudande intryck och kommer garanterat förgylla utelivet i sommar.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:4 april – 12 april
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Bohol |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Längd | 60 cm |
| Vikt | 6 kg |
| Maxbelastning | 70 kg |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Bohol |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Längd | 60 cm |
| Vikt | 6 kg |
| Maxbelastning | 70 kg |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |