Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Limnos cafésätt i beige är en stilfull och praktisk lösning för balkongen, uteplatsen eller trädgården. Setet består av två bekväma stolar och ett runt bord i en enhetlig design som skapar ett modernt och harmoniskt uttryck. Den tidlösa beigea färgen gör att Limnos enkelt smälter in i olika miljöer och blir en inbjudande plats för kaffe, frukost eller en lugn stund i solen.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Limnos |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Beige |
| Stol höjd | 80 cm |
| Stol bredd | 54 cm |
| Stol djup | 57 cm |
| Stol material | Polypropen |
| Bord höjd | 70 cm |
| Bord diameter | 60 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polypropen |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Limnos |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Beige |
| Stol höjd | 80 cm |
| Stol bredd | 54 cm |
| Stol djup | 57 cm |
| Stol material | Polypropen |
| Bord höjd | 70 cm |
| Bord diameter | 60 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva material | Stål |
| Sits material | Polypropen |