Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Ett snyggt och smidigt bistroset i mörkgrått som enkelt går att fälla ihop. Både snygg och praktisk så att du får plats över till annat när möblerna inte används. Ta en kopp kaffe och njut här från vår till höst!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:27 maj – 4 juni
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Marseille |
| Hopfällbar | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Grå |
| Stol höjd | 80 cm |
| Stol bredd | 42 cm |
| Stol djup | 45 cm |
| Stol material | Stål |
| Bord höjd | 71 cm |
| Bord diameter | 60 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 1 cm |
| Bordsskiva material | Stål |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Marseille |
| Hopfällbar | Ja |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Grå |
| Stol höjd | 80 cm |
| Stol bredd | 42 cm |
| Stol djup | 45 cm |
| Stol material | Stål |
| Bord höjd | 71 cm |
| Bord diameter | 60 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 1 cm |
| Bordsskiva material | Stål |