Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Mysigt svart caféset i en nätt design tillverkat i tåligt konstrotting som passar perfekt till den mindre uteplatsen. Cafésetet består av två stolar och ett bord med tillhörande glasskiva som står pall för både väder och vind, de nätta stolarna kommer med mjuka sittdynor och du kan enkelt skjuta in stolarna under bordet för enkel förvaring och platsbesparing.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:27 maj – 4 juni
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Savanna |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Stol höjd | 71 cm |
| Stol bredd | 45 cm |
| Stol djup | 55 cm |
| Stol material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 75 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 66 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Savanna |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Svart |
| Stol höjd | 71 cm |
| Stol bredd | 45 cm |
| Stol djup | 55 cm |
| Stol material | Konstrotting, Polyester, Skum, Stål |
| Bord höjd | 75 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 66 cm |
| Bord material | Glas, Konstrotting, Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Glas |
| Tyg material | Polyester |