Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Mysigt caféset i ett klassiskt utförande tillverkat i stark och tålig naturrotting med lasyr som behåller rottingens karaktär, passar perfekt på den inglasade uteplatsen eller den lilla balkongen. Cafésetet består av två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade dynor samt ett runt cafébord med en bordsskiva av glas och en liten avlastningshylla. Som extra touch är bindningarna i en avvikande nyans. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. Ett tidlöst caféset som drar blickarna till sig.
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:27 maj – 4 juni
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Wera |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Mörk valnöt, Transparent |
| Fåtölj höjd | 71 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 68 cm |
| Fåtölj färg | Mörk valnöt |
| Fåtölj material | Rotting |
| Bord höjd | 55 cm |
| Bord diameter | 55 cm |
| Bord färg | Brun, Transparent |
| Bord material | Glas, Rotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Mörk valnöt |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Brun |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Wera |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Brun, Mörk valnöt, Transparent |
| Fåtölj höjd | 71 cm |
| Fåtölj bredd | 70 cm |
| Fåtölj djup | 68 cm |
| Fåtölj färg | Mörk valnöt |
| Fåtölj material | Rotting |
| Bord höjd | 55 cm |
| Bord diameter | 55 cm |
| Bord färg | Brun, Transparent |
| Bord material | Glas, Rotting |
| Bordsskiva tjocklek | 4 cm |
| Bordsskiva färg | Mörk valnöt |
| Bordsskiva material | Glas |
| Ben färg | Brun |
| Tyg material | Polyester |