Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Njut av eftermiddagsfikan i en bekväm matgrupp för två! Matbord Way har en klassisk design och matchas perfekt med stilrena matstolar Anna i modern konstrotting.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Anna, Way |
| Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart |
| Material | Rotting, Stål |
| Stol höjd | 95 cm |
| Stol bredd | 55 cm |
| Stol djup | 64 cm |
| Stol material | Rotting, Stål |
| Bord höjd | 72 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Aluminium |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Anna, Way |
| Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart |
| Material | Rotting, Stål |
| Stol höjd | 95 cm |
| Stol bredd | 55 cm |
| Stol djup | 64 cm |
| Stol material | Rotting, Stål |
| Bord höjd | 72 cm |
| Bord bredd | 70 cm |
| Bord längd | 70 cm |
| Bord material | Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 2 cm |
| Bordsskiva material | Aluminium |