Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Den här matgruppen imponerar med sitt trendsäkra blickfång och höga komfort! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i svart aluminium. Här tillsammans med 4st av våra populära matstolar från serien Galera. Stolen har en modern färg i valnöt och smakfullt utförande i flätat korgmaterial. Ramkonstruktionen i aluminium är robust med höga armstöd för extra komfort och ett härligt sittdjup som gör att du sitter bekvämt länge. Njut av härliga måltider i sommar! Bordets mått: 150×90.
Slut i lager
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Break, Galera |
| Sittplatser | 4 |
| Färg | Brun, Natur, Svart |
| Stol höjd | 90 cm |
| Stol bredd | 55 cm |
| Stol djup | 63 cm |
| Stol färg | Brun |
| Stol material | Aluminium, Rotting |
| Bord höjd | 74 cm |
| Bord bredd | 90 cm |
| Bord längd | 150 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 3,7 cm |
| Bordsskiva material | Aintwood (träkomposit) |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Break, Galera |
| Sittplatser | 4 |
| Färg | Brun, Natur, Svart |
| Stol höjd | 90 cm |
| Stol bredd | 55 cm |
| Stol djup | 63 cm |
| Stol färg | Brun |
| Stol material | Aluminium, Rotting |
| Bord höjd | 74 cm |
| Bord bredd | 90 cm |
| Bord längd | 150 cm |
| Bord färg | Natur, Svart |
| Bord material | Aintwood (träkomposit), Aluminium |
| Bordsskiva tjocklek | 3,7 cm |
| Bordsskiva material | Aintwood (träkomposit) |