Nyöppningskampanj
Nyöppningskampanj
Stilren nätt soffgrupp i modern design som passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer tillverkat i en nätt ramställning i svart pulverlackerad metall samt rygg och sits är designat i ett stilrent nätt mönster av naturrotting. Inklusive vita dynor och ett soffbord med detaljer i wicker och en bordsskiva av glas. Inred uteplatsen med en lounge-grupp som garanterat kommer förlänga de sena sommarkvällarna tillsammans med nära och kära!
I lager
Leveransinfo
Beställ:Idag
Hantering & transport:2–10 dagar
Leverans:13 maj – 21 maj
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Viga |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur |
| Soffa höjd | 78 cm |
| Soffa bredd | 126 cm |
| Soffa djup | 82 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 78 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 82 cm |
| Fåtölj material | Konstrotting, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Stål |
| Tyg material | Polyester |
| Varumärke | |
|---|---|
| Serie | Viga |
| Dyna ingår | Ja |
| Färg | Natur |
| Soffa höjd | 78 cm |
| Soffa bredd | 126 cm |
| Soffa djup | 82 cm |
| Soffa material | Konstrotting, Polyester, Stål |
| Fåtölj höjd | 78 cm |
| Fåtölj bredd | 66 cm |
| Fåtölj djup | 82 cm |
| Fåtölj material | Konstrotting, Stål |
| Bord höjd | 42 cm |
| Bord bredd | 50 cm |
| Bord längd | 90 cm |
| Bord material | Stål |
| Bordsskiva tjocklek | 0,5 cm |
| Bordsskiva material | Stål |
| Tyg material | Polyester |